Актуальність SMS

Актуальність SMS

Мені здається, що короткі повідомлення (смс) потроху відживають своє. Все рідше і рідше отримую живі повідомлення. Все частіше і більше надходить електронного спаму. СМС втрачає актуальність в живому спілкуванні, і в той же час набирає обертів в повсякденних послугах. Ось наприклад при купівлі чого не будь, потрібно заповнити якусь анкету ви вказуєте свій номер телефону, потім вам приходять листи. Ще один живий приклад, коли ви купуєте в кредит техніку в магазині, то вам потрібно надати свій номер телефону, щоб підтвердити те що ви дійсно хочете взяти кредит. Тоді номер опиняється в базі банку і магазину. І вони розсилають повідомлення про різні акції, нові сервіси, продукцію та інше. Інколи такі повідомлення бувають корисними, а інколи ні.

Зараз смс замінюють соціальні мережі, яких зараз є дужу багато. Різні меседжери, типу ICQ, Spype. Зараз молодь проводить більше часу в інтернеті і немає сенсу витрачати власні кошти на відправлення смс, тому і використовують різні безкоштовні способи інформування (листування). Навіть якщо потрібно відправити смс на телефон, то використовують сервіси безкоштовної відправки смс. Такі можливості надають оператори мобільного зв’язку.

Зараз літо і якщо ви використовуєте кондиціонер, то вам рано чи пізно доведеться скористатися послугою обслуживание кондиционера.

P.S.: Про безкоштовне відправлення смс я напишу в наступній статті.
P.S.S: Це все мої враження і висновки. У вас може спостерігатися інша ситуація. 🙂

3 thoughts on “Актуальність SMS

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *