Архіви іконок (ico)

Сьогодні я вам розповім про два мега великі архіви із зображеннями, які можна використати для будь-чого. Наприклад для favicon.

IconSearch

Перший проект називається IconSearch. Знаходиться за адресою www.iconsearch.ru. Перейшовши на сайт ми бачимо форму для пошуку. Вводимо туди слово пов’язане з вашою картинкою і натискаєте Enter чи відповідну кнопку на сайті. Відкриється сторінка з результатами пошуку. Тиснемо на потрібне зображення. І знову відкривається сторінка на які присутнє потрібне вам зображення різних розмірів. Тут можна завантажити зображення потрібного вам розміру. А нижче може бути розміщено інші зображення цього ж набору. Якщо вам потрібна обувь киев то ви можете її придбати, а якщо вам потрібне зображення взуття, то ви можете набрати в пошуку shoes і вам буде показано знайдені картинки за вашим запитом. Найчастіше більше картинок можна знайти набравши англомовні запити.

FindIcons

Другий проект має назву FindIcons. Знаходиться за адресою findicons.com. Тут майже всі ті ж самі функції як і у IconSearch. Але тут є ще одна перевага, можна завантажувати зображення у трьох різних форматах: ICO, ICNS, PNG.

Якщо ви знайшли якийсь цікавий сервіс, то можете прислати його адресу мені на пошту [blog @ black0wolf.rv.ua] я його протестую і спробую описати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *