Аварія на моєму агрегаті

Samsung SyncMaster 710N

Як ви могли помітити, я не писав нових постів і не відповідав на коментарі. У зв’язку з поломкою моєї робочої машини – комп’ютера. Це сталося як і завжди, в дуже не підходящий час. Якраз мав починати виконувати нове замовлення.

Поломка сталася в понеділок зранку. Я ще перебував у глибокому сні, коли мені повідомив тато, що не працює комп’ютер. Коли я сів за комп’ютер я побачив що монітор не подає ніяких сигналів. Я відразу подумав, що це зламалося відеокарта або монітор. Лампочка на моніторі світилася як і завжди, але на моніторі нічого не було. Я спробував його вимкнути і знову увімкнути. Він почав працювати. Але аж на 3-5 секунд. В режимі вмикання – вимикання монітора я почав шукати інформацію про мою поломку.

Знайшов схожу ситуацію на декількох форумах. І виявилося, що на монітор все відображається – тільки немає підсвічування. Писали, що дану поломку можна вирішити і самому. Навіть відео було. Але не завжди випадки (поломки) неординарні. Та й монітори також різні.

Монітор вже не новий, близько 6 років, тому переглянув відео і спробував сам відремонтувати. Розкрутив, зняв корпус. Розкрутив залізну частину, де видно електро деталі (плати). Але “не тут то било”, не все воно так як на моніторі з відео. Мені став на шляху Маленький, тоненький шлейф. Який було страшно виймати, бо було таке відчуття, що він розірветься. Після цього я його назад зкрутив.

На наступний день заніс в майстерню. Тиждень не було ніяких повідомлень. Через тиждень, в понеділок пішов я в ту майстерню і мені сказали, що монітор ремонту не підлягає. Тоді я вирішив показати монітор ще одному майстру. Заніс я його вчора. Тапер жду висновку. Чи буде в мене старий монітор чи доведеться купувати новий. А зараз використовую монітор (на зображенні) свого роботодавця.

Відео: як відремонтувати монітор самому.

Постовий: Наближаються свята, і якщо ваша дитина хоче бінокль, ви можете його придбати перейшовши за наступним посиланням http://optical.com.ua/category_42.html і вибрати найкращий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *