Безкоштовна Реєстрація в “Однокласниках”

Тільки сьогодні я помітив, що соціальна мережа Однокласники безкоштовна. Тобто зареєструватися в цій соц. мережі можна безкоштовно.

Соціальна мережа “Однокласники.ru” скасувала платну реєстрацію. Відповідне рішення ухвалене у зв’язку з розробкою “нових ефективних способів боротьби зі спамерами”, повідомляється в заяві кампанії.

Відзначається, що ще однією причиною для відміни платної реєстрації стали зміни в структурі компанії. Про які саме зміни йде мова, не уточнюється.

Тим, хто зареєструвався в “Однокласниках” після 25 жовтня 2008 року, коли і була введена платна реєстрація, одержать в якості бонусу місяць безкоштовного доступу до однієї з платних послуг соцмережі. “Однокласники” також оголосили про скасування обмеження на кількість фотографій, які можна завантажити на сервіс.

При закладі нового облікового запису в “Однокласниках” користувачам, як і раніше доведеться вказувати номер свого телефону. На нього будуть відправляти безкоштовне SMS-повідомлення з кодом активації облікового запису.

Вартість платного SMS для активації облікового запису становила близько 30 рублів. Відзначимо, що на момент введення платної реєстрації “Однокласники” були найбільшою соціальною мережею в Росії. З тих пір “Однокласників” обігнали “Вконтакті” і “Мій Мир”.

За матеріалами: Лента.ru

27 thoughts on “Безкоштовна Реєстрація в “Однокласниках”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *