Безкоштовні дзвінки по всьому світу

Evaphone - Безкоштовні дзвінки по всьому світу

Нещодавно я наткнувся на такий класний сервіс під назвою Evaphone, який дає можливість здійснювати безкоштовні дзвінки. Сервіс знаходиться за адресою www.evaphone.com.

Насправді сервіс не такий вже і безплатний. Надається тільки два безкоштовних дзвінки обмежені в тривалості. Але зате можна зателефонувати на будь-кий номер у світі безкоштовно!

Один дзвінок можна зробити безкоштовно і без реєстрації. А для здійснення другого дзвінка потрібно зареєструватися. Реєстрація не займе багато часу, але надасть деякі переваги.

Наведу приклад, скільки часу можна розмовляти безкоштовно на номери українських операторів: на номери фіксованого зв’язку – 1 хв. на номери мобільного – 39 секунку, раніше було також хвилина. Ціни на дзвінки, в порівнянні із Скайп, не такі вже і високі. Тому, якщо ви організовуєте велике свято, і вам потрібно багато телефонувати, то вам буде дешевше телефонувати через Evaphone, а якщо ви організовуєте весілля, то ви можете замовити видеосъемка свадеб, Киев.

Нещодавно цей сервіс святкував мільйонну реєстрацію в системі.

Також додаток Evaphone присутній в соціальній мережі Вконтакте, що дає можливість сервісу розвинутися ще більше. Додаток в соціальній мережі при встановленні дає бонус у вигляді 10 рублів на рахунок, які можна використати на дзвінки по всьому світу.

One thought on “Безкоштовні дзвінки по всьому світу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *