Безкоштовний Антивірус Касперского [Оновлено]

Безкоштовний Антивірус Касперского

Сьогодні мені повідомили в твітері дуже хорошу новину. З сьогоднішнього дня для всіх користувачів України (Росії, Білорусії, Азербайджану, Вірменії, Киргизії, Казахстану, Молдавії, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану) можуть завантажити безкоштовну Яндекс версію Антивіруса Касперского і користуватися ним 6 місяців також безкоштовно. Але через пів року програма запропонує вам придбати її. Під час встановлення антивіруса вам буде запропоновано встановити Яндекс.Бар для вашого браузера. Тому уважно читайте діалогове вікно встановлення програми, щоб не засмічувати ваш комп’ютер.

Безкоштовний Антивірус Касперского від yandex

Все що вам потрібно, щоб почати використовувати безкоштовний Антивірус Касперского – це перейти на сайт http://kaspersky.yandex.ru/, натиснути на кнопку Загрузить для завантаження і встановити.

upd: Спеціальна версія Антивіруса Касперского буде доступна для завантаження до травня 2012 року.

upd: Якщо у вас проблеми з активацією, малий період активації (30 днів), тоді опишіть вашу проблему і відправте на info@kaspersky.com з темою “Проблемы с лицензией Антивируса Касперского Яндекс-Версия”.

upd 23.12.11: Мені пояснили на офіційному блозі Яндекса, якщо у вас антивірус активується тільки на 30 днів, можливо у вас вже був антивірус касперського якого ви не повністю видалили. Тому, якщо ви встановили Касперского від yandex вам потрібно його видалити (як описано тут) вибравши «удалить программу полностью». Тоді ваша проблема має бути вирішена.

Постовий: Якщо ви відправляєтесь у Львів по роботі або з туристичною метою на кілька днів, то ви можете використати послугу квартира на сутки львов в потрібний вам момент.

8 thoughts on “Безкоштовний Антивірус Касперского [Оновлено]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *