Безкоштовний Whiskas для вашого кошеняти

Безкоштовний Whiskas для вашого кошеняти

Нещодавно, український Whiskas, запустив акцію для власників українських кошенят. Саме кошенят, тому що при замовлені ви може вказати вік не у роках, а у місяцях. Якщо у вас дорослий кіт, то ви все одно можете зробити замовлення – ніхто не буде перевіряти чи у вас кошеня чи дорослий кіт.Щоб отримати безкоштовний Whiskas, потрібно зайти на сайт whiskas.ua/promo натиснути на кнопку “Хочу подарунок!” та заповнити анкету.

Через декілька днів на мобільний прийде смс, що вам було відправлено посилку. Буде вказано приблизну дату доставки та номер для відслідковування посилки. Щоб стежити за посилкою, вам потрібно перейти на спеціальну сторінку сайту Укрпошти та написати ваш номер. Тоді залишається тільки слідкувати та чекати повідомлення від пошти.

Акція діє з 26 березня по 31 травня 2012.

Постовий: Якщо ви любите дивитися фільми, але вже не вистачає пам’яті для завантаження? Тоді дивіться фильмы онлайн в хорошем качестве і тоді вам не потрібно думати де взяти вільне місце.

18 thoughts on “Безкоштовний Whiskas для вашого кошеняти

  1. А мне не пришёл подарок, жду уже 3 недели. СмсКа пришла ещё 17 апреля, а подарка всё нет, и телефон вечно занят.Это что всё обман????

    • Скажіть,будь ласка,ви забирали посилку на укрпошті вашого міста??? А як дізнатися прийшла вона чи ще ні??? чи кожного дня ходити запитувати???

      • Вам прийде смс повідомлення, де буде написано коли посилка надійде. Пізніше може прийти лист з пошти, що ваша посилка чекає на пошті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *