День Блогу!

BlogDay 2011

Сьогодні День Блогу. Навіть і не знав, що такий день існує. Дізнався про це з сайту “Український інтернет“. Це свято було започатковане 31 серпня 2005 року.

Є один цікавий факт пов’язаний з цим днем. Подивіться на ці числа – 3108. Ніщо не нагадую!? А тепер дивіться, на постер.

Побачили? Це слово Blog. Blog =  3108.

В цей день є така традиція, публікувати на своєму блозі – 5 улюблених блогів.

Спробую написати декілька слів про мої улюблені блоги.

1. На першому місті для мене блог akhe.info. З цього блогу я черпав перші знання SEO.

2. ELECTRIC «про життя». Дуже подобається як пише свої статті пан Електрик. Читаючи блог – поринаєш у реальний світ, від світу SEO.

3. Український інтернет. Нещодавно почав читати цей блог. Подобається як пише автор свої публікації, легко читається. Завжди дізнаєшся яке сьогодні свято.

4. На четвертому місці блог пана maque, maque.org.ua. Також дуже хороші статті. Раніше черпав інформацію про WordPress, After Effects, Photoshop.

П’ятим може бути ваш блог!  Залишіть коментар із адресою вашого блогу у відповідному полі і отримайте декілька слів і лінк від мене.

UPD.: Як і обіцяв напишу про ще один блог. Коментарів було мало, тому щоб нікого не образити напишу про два блога. Попереджаю, писати не вмію :).

5. а) Блог який називається TROOOLL ! ведуть два автора Володимир Тарасюк і Aleksandr Pavlovsky. Зустрів багато постів про фільми, враження від фільмів, трейлери та інше. Сподобалися рубрики про огляди сайтів і Вікторина “В гостях у Троля”.

б) Інший блог Vorobus.com, який веде пан Vorobus. Сподобався слоган блогу, а саме “… та інші приколи”. Погланув тільки на першу сторінку і побачив, що автор пише статті “як з кулемета”, за день може бути до 5 публікацій, і всі вони несуть корисну інформацію.

Отже, вітаю всіх блогерів зі святом! Продовжуйте добру традицію!

12 thoughts on “День Блогу!

  1. Оу! Красно дякую! Геть запрацювався і не побачив такого класного подарункового лінку.
    Дякую і удачі!

  2. Цей блог чудово. Там завжди все дані в ідеальній ідеї мої пальці. Спасибі й продовжуйте вашу відмінну роботу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *