Чому Інтер – Головний канал країни

Інтер - Головний канал країни

Останнім часом я дуже рідко дивлюся телевізор, але все ж інколи дивлюся. Далі мова піде про телеканал Інтер. Ті хто дивляться телевізор постійно – бачать зміни в логотипах каналів.

Ось я нещодавно помітив, що на каналі Інтер, під назвою пише щось дрібними буквами. Виявляється, що там пише “Головний канал країни”. Почав шукати в інтернеті інформацію про цей напис. Нічого не знайшов. Знайшов тільки на сайті telekritika.ua сам факт зміни логотипу. А чому канал встановив такий напис мені не відомо. Не було ніяких конкурсі, голосувань, щоб призначити такий статус. Чому ніякий інший канал не отримав такий статус?

Можливо ви знаєте чому телеканал Інтер став Головним каналом країни?

Постовий: В ви знаєте що таке tentorium? Виявляється, що це продукція для здоров’я і краси на основі бджолиних продуктів.

6 thoughts on “Чому Інтер – Головний канал країни

  1. Шиємо. Прокуратура. В’яжемо. МВС. Стукайте. СБУ. Складаємо казки. Уряд. Професійно розповідаємо казки. Телеканал Інтер

    Мабуть, за гарні казки Інтер сам присвоїв собі такий статус.

  2. Правильно придумали собі такий статус, а самі одну гидоту показують… Хоча може виправився, адже я вже скільки не вмикав той зомбатор. (лиш слухаю іноді ТСН 🙂

    • Це можу бути просто придумано для маркетингових цілей. А, “Головний канал країни” це просто доповнення до логотипу. Це як Товар №1, який у нас кожен третій 😉 … (імхо)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *