Де дивитися Євро 2012?

Де дивитися Євро 2012?

Сьогодні відбудеться черговий матч збірної України із збірною Франції. Зараз спостерігаю таку ситуацію, що ті хто навіть ніколи не дивилися футбол “підсіли на нього”, це більше стосується дівчат. Бажання є, а подивись нема де.

Взимку батьки придбали телевізор 32 дюйми, я з батьком надіялися дивитися Євро 2012 на своєму телевізорі по телебаченню. Але тут виникла проблема. Канали по яких транслюється Євро – не працюють. І це в більшості моїх знайомих у яких звичайна антена. Тому, щоб переглянути матчі Євро 2012 потрібно підключати кабельне телебачення або шукати інші альтернативні шляхи перегляду матчів.

Я вирішив, навіщо втрачати гроші з цим кабельним, краще увійду в інтернет тай знайду пряму трансляцію матчів Євро.

Перші дві Євро було все нормально з трансляціями, їх було легко знайти в мережі, в будь якому вигляді, переглядаючи в браузері чи в спеціальних програмах.

Зараз стало важче знайти безкоштовний перегляд  матчів Євро. Але все таки вихід знайшовся. В мережі засвітилася нова програма для перегляду StreamTorrent, принаймні раніше такої програми я не зустрічав.

Програма StreamTorrent побудована по принципу торренту. Ви підключились до трансляції і починаєте дивитися, а другий підключився забирає частину вашої швидкості і починає дивитися у себе, далі підключається третій і забирає частину швидкості у другого, і так далі.

Отже, щоб почати перегляд матчів Євро 2012:

1) Cкачуємо програму StreamTorrent та встановлюємо її;
2) Відкриваємо програму та тиснемо File – Add і вставляємо посилання на трансляцію;
3) Чекаємо 2-3 хвилини поки відбудеться з’єднання і дивимось футбол у хорошій якості :).

Посилання можуть змінюватися кожного дня, тому їх потрібно шукати в інтернеті. Я пропоную вам сайт soccer-on.com. Посилання на сьогоднішній матч Україна – Франція можна взяти тут.

Євро також можна дивитися і на планшетах, але тільки в браузері, тому щоб зручно було дивитися придбайте собі чохол для  iPad 3 за адресою zcover.com.ua/ru/subcats/3-ipad-3-the-new-ipad-hd.

One thought on “Де дивитися Євро 2012?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *