День Валентина в Рівному

День Валентина в Рівному

14 лютого – день святого Валентина, свято закоханих. Одні бігають шукаючи подарунок, інші любуються своїм подарунком. Для продавців чергова нагода підвищити свій прибуток.

Сьогодні був у центрі міста Рівне. Такої активності взимку я ще не бачив. 😉 На кожному кроці стоять люди які щось продають. Тільки на Майдані Незалежності декілька людей продають квіти та повітряні кульки у формі сердець або з малюнком пов’язаними з сьогоднішнім святом. Також торгують біля магазину Мобілочка та Еко Маркету. Біля магазину Ентер, що біля  Еко Маркету, поставлено колонку, по якій вітають прохожих з днем Валентина.

Сьогодні дуже багато відбувається різних вечірок. Анонси деяких з них ви може переглянути на сайті Розваги в Рівному. На одну із вечірок планую і я піти з друзями. Має бути дуже круто. Унікальні декорації та світлові ефекти чекають на всіх хто відвідає сьогоднішні розважальні заходи.

Якщо ви маєте свою половинку і бажаєте в цей день відокремитись від інших, то квартиры посуточно киев вам можуть знадобитися.

Ось таким був сьогоднішній день у Рівному. А що незвичайного відбувалося у вашому місті?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *