Djuice не радує!

Останні роки зв’язок у компанії Київстар став дуже дорогим. Але все ж вони вигадують різні акції, які допомагають заощадити гроші. Ось наприклад тарифний план від Djuice “DJUICE БЕЗЛІМ + музика”. Якщо ви поповните рахунок на суму більше ніж 40 гривень, раніше 30, то ви отримаєте безкоштовне спілкування в мережі Djuice. А якщо ні, то вартість дзвінка до будь-якого оператора коштує аж одну гривню. Це дуже дорого. За більше ніж пів години розмови ці 40 грн. можна швидко використати. Тому всі поповнюють свої рахунки, щоб дешевше спілкуватися. Я не багато телефоную, більшість мені, але все ж буває, що мені потрібно здійснити дзвінок і доводиться поповнювати рахунок, щоб нібито заощадити. І це тільки на номери Djuice, на інші, навіть на Київстар, ніякої знижки немає. Не всі ж “сидять” на діджусі. Добре, що дають дешевий інтернет, 10 грн. за 75 мб.

Після такого доводиться задуматися, чи залишатися в цій мережі?

P.S.: Спочатку це мала бути стаття під назвою “Djuice радує!”. Така стаття з’явиться. Але чому саме така назва? Про це ви дізнаєтесь в наступних публікаціях.

Постовий: Рідке антисептическое мыло можна придбати на сайті asept.ua, а також більше дізнатися про цей продукт.

6 thoughts on “Djuice не радує!

  1. Мені прийшла смс про те, що треба попвнити на 40 грн., але я поповнив на 30 грн. і дія тарифного плану продовжилась.

  2. Діджус взагалі обнаглів, спочатку примусово мене перевів мене на тариф Безлім+музика, тепер до 40 грн підняв планку поповнення. Ще й 10 грн на абсолютно непотрібний мені інтернет знімає щоразу. -злий-

    • Мені також не подобається, коли він сам переводить на якийсь тарифний план. А картки по 40 грн. то це взагалі “обдєратєльство”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *