Djuice радує!

Djuice радує!

Першого вересня Djuice виповнилося 7 років. З нагоди цього він дарував мобільні телефони і модеми. Також всі користувачі 1 вересня мали можливість відправляти безкоштовно смс і ммс в мережі Djuice. А також всі хто прийняли участь і розіграші призів, смартфона Nokia X7 та модемів, мали отримати безкоштовний GPRS-інтернет з безлімітним трафіком упродовж 6 днів, з 7 по 13 вересня 2011 року.

Першого вересня в  кінці дня я почав використовувати безкоштовні смс, так як згадав лише в цей час про таку можливість, і розповів моїм друзям, що є таке благо. Також я брав участь у головному конкурсі, і як написано вище, я не став винятком і отримав безкоштовний інтернет.

Вперше за мої 5 років користування послугами оператора Djuice, я отримав якийсь подарунок. 🙂 Це вже прогрес оператора, що він робить хоч якісь подарунки. Але міг подарувати і більше, подарувавши хоч би на місяць безлімітний інтернет :). Що ж то є 7 днів інтернету.

Але все ж “кусаючі” ціни на зв’язок дають задуматися про негативні сторони цього оператора, а також взагалі його залишити.

Постовий: У вас чи ваших близьких цукровий діабет? Прочитайте статтю лечение сахарного диабета і можливо вона вам допоможе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *