Допомога в MS Excel

 Допомога в MS Excel

Напевно більшість користувачів ПК знають що таке Excel.

Microsoft Excel (повна назва Microsoft Office Excel) — програма для роботи з електронними таблицями, створений корпорацією Microsoft для Microsoft Windows, Windows NT і Mac OS. Застосунок входить до складу офісного пакету Microsoft Office.

А от можливо, не всі знають, як ним користуватися. Ось я наприклад, декілька років тому, закінчив комп’ютерні курси. За стандартною програмою (Microsoft Office, інтернет та інше). Там звичайно вчили Excel, але вчили дуже простих задач. Два роки тому вивчав Excel в коледжі. Там вже були трохи складніші завдання, але все одно елементарні, які логічно подумавши можна вирішити.

А ось я стикнувся з проблемою при складанні прайсу на товари. Мені потрібно було створити таку формулу, за допомогою якої можна було підбирати автоматично деякі числа, щоб сформувати роздрібну ціну. Із звичайними формулами це можна зробити, але потрібно робити декілька дій (формул) та щей вручну підбирати потрібні числа. Про існування такої формули я навіть не здогадувався. Але звернувся на форум по MS Excel і мені там допомогли, склали формулу.

Якщо у вас виникнуть якісь проблеми, то і ви можете звернутися на такого роду форум. Ось, наприклад, я використовував ось цей – http://forum.msexcel.ru. Все таки MS Excel не такий простий як здається.

Постовий: Все про грошові перекази та як не стати жертвою шахраїв при переказі коштів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *