Файлообмінник EX.ua “урізали”

EX.ua

Відтепер популярний файлообмінний ресурс http://ex.ua доступний тільки для українських користувачів. Скарга американської асоціації звукозапису (RIAA) до торговельного представника США майже увінчалася успіхом. Хоча доступ до ресурсу повністю не закрили, а лише обмежили. Тепер обмін контентом на EX.ua можуть здійснювати тільки користувачі з України.

Таке рішення викликало хвилю обурення в середовищі Рунета. Втім, на форумах стверджують, що блокування IP-адреси знімається відповідними настройками сервісу проксі в браузері.

Нещодавно до списку 25 найбільших “піратів світу” увійшов файлообмінник EX.ua.

24 листопада представник EX.ua Юріс Пісковий заявив на прес-конференції, що сервіс готовий до співпраці з правовласниками продуктів, розміщених на сайті. Він підкреслив, що EX.ua готовий налагодити систему взаємовідносин між зацікавленими сторонами – правовласниками, з тими, хто пропонує сервіси для розміщення продукту, споживачами, державою.

Джерело ТСН.

Постовий: Якщо у вас є свій сад і вам потрібно зрізати якесь дуже високе дерево, яке ви самі не зможете спиляти, тоді вам потрібна буде фірма яка допоможе спилить дерево. І вам не потрібно буде переживати за вашу безпеку при самостійному зрізі дерев.

One thought on “Файлообмінник EX.ua “урізали”

  1. Другий Інфостор… шкода… хоча мені-то яка різниця 🙂 тепера Ех як компенасася за неможливість зайти на даймоніон.

    А цікаво би глянути на той списочок, хто там ще є)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *