Файли ScriptingListenerVB.log і ScriptingListenerJS.log

Нещодавно, на моєму робочому столі, почали з’являтися файли ScriptingListenerVB.log і ScriptingListenerJS.log. Ці файли створює Adobe Photoshop. Їх можна видалити, але якщо знову зайти у фотошоп, то вони знову з’являться.

У Adobe Photoshop є плагін “ScriptListener” який записує кожен крок в файли ScriptingListenerVB.log і ScriptingListenerJS.log на робочому столі. Я їх уже деякий час не видаляв і вони у мене вже займають 12 та 9 мб відповідно.

Щоб припинити створення цих файлів потрібно видалити файл плагіну (для CS4, 5) або налаштувати плагін “ScriptListener” в Adobe Photoshop (для CS3). Щоб видалити файл плагіну для  CS4, 5 потрібно зайти “C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop CS4\Scripting\Utilities” та видалити файл файл ScriptListener.8li,  для  CS3 – “C:\Program Files\Adobe\Adobe Photoshop CS4\Plug-ins\Automate”.

Налаштування плагіну ScriptListener для Adobe Photoshop CS3:

1. Заходимо в пункт меню “Файл > Сценарии > Диспетчер событий сценария” (File > Scripts > Script Events Manager).

2. Встановлюємо прапорець “Включить события для выполнения сценариев” (Enable Events To Run Scripts).

3. В меню “Событие Photoshop” (Photoshop Event) вибираємо пункт “Запустить программу” (Start Application).

4. Встановлюємо радіо кнопку “Сценарій” (Script), вибираємо у спадному меню пункт “Обзор” (Browse) і знаходимо в папці “…/Script Arsenal/Scripts/Scripting” сценарій “Delete Logs.jsx”.

5. Натискаємо кнопку “Добавить” (Add).

Тепер лог файли будуть автоматично видалятися після закриття прогарми Photoshop.

Один із способів просування сайту – це контекстная реклама. Більше про неї ви можете дізнатися на сайті http://ppc.netpeak.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *