Google+ відкрита для всіх

Google+ відкрита для всіх

Сьогодні ввечері на офіційному блозі компанії Google віце-президент Google Вік Гандотра написав, що соціальна мережа Google+ стала відкритою для всіх. Як ви знаєте, раніше для реєстрації потрібно було отримати запрошення

Соціальна мережа Google + була запущена в кінці червня і за цей час стала одним з головних конкурентів найбільшої соцмережі Facebook. За перші чотири місяці після відкриття користувачі реєструвалися в соцмережі Google рекордними темпами при тому, що для цього їм необхідно було отримати запрошення. Цей не дивно, тому що весь інтернет “кішить” запрошеннями.

Статистична і довідкова інформація.

За час бета-тестування Google + розробники зробили в ній сто поліпшень. Сотою зміною і стала відкрита реєстрація для всіх бажаючих.

За даними дослідницької компанії ComScore, кількість користувачів соцмережі Google + ще на початку серпня перевищила 25 мільйонів осіб. Для порівняння кількість користувачів Facebook перевищує 750 мільйонів осіб.

Позначки в 20 мільйонів користувачів Google + досягла в 43 рази швидше за Twitter і в 48 разів швидше Facebook.

Постовий: Якщо вам потрібно щось подарувати маленькій дитини на день народження, то детские велосипеды с ручкой будуть вам в нагоді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *