Інтернет Воля. Обмеження швидкості.

Інтернет? Що завгодно, але тільки не "Воля"!

Інтернет від компанії Воля не всіх задовольняє, але ж все таки багато українських користувачів, зокрема і рівнян, користуються саме цим провайдером інтернету.

Зараз я хочу розповісти ситуацію, яка сталася в мене.

Більше місця я не поповняв рахунок інтернету, і одного дня при вході на будь-який сайт з’являлося повідомлення, про те що у мене не сплачений інтернет і швидкість буде обмежено.

Повідомлення про обмеження швидкості

Я поповнив рахунок на 50 грн. в надії що цього вистачить щоб інтернет запрацював. Але він так і не працював. І рахунок я не міг перевірити. Тому довелося дзвонити в службу підтримки абонентів Волі в Рівному (тел. 69-06-06), щоб вияснити в чому проблема.

Проблема була очевидна, я ж не платив більше місця, а тарифний план у мене складає 49,90 грн./міс. Тому моїх 50 грн. (48,25 грн. з комісією) нічого не вирішили.

В підтримці мені розповіли, що обмеження швидкості відбувається тоді, коли борг перевищує суму абонентської плати. Коли я поповнив рахунок сума боргу зменшилася і оператор зміг мені увімкнути мою нормальну швидкість інтернету, але за умови погашення боргу за 10 днів.

Повернення швидкості потрібно чекати від 1 до 12 годин. Я не дочекався повернення швидкості і почав писати цю статтю в умовах надзвичайно низької швидкості – 64 кб/с.

Реклама: Любите круг михаил песни слушать? Тоді заходьте качайте та слухайте збірку пісень Михайла Круга.

One thought on “Інтернет Воля. Обмеження швидкості.

  1. Я давно свалил с Воли, так как эти уроды (по другому их не могу назвать) без предупреждения, молча на свое усмотрение объеденили счета мой и мамы (я платил за инет, мама за ТВ). Когда я пришел выяснять что за фигню они натворили, они спрыгнули, что им дешевле высылать один счет. Но какого хрена объединять лицевые счета клиентов без их запроса и уведомления? Инет вечно тупил и пропадал на дни и недели. Сейчас я могу только посочувствовать тем, кто до сих пор на Воле сидит и тем дуракам, которые сознательно подключаются к этому провайдеру. Наверное лучше диалапом пользоваться, чем иметь дело с Волей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *