iPhone 7 plus в моїх руках

iPhone 7 plus в моїх руках

Ось і прийшов той час коли ви побачите новий айфон 2016 в моїх руках. 🙂 Випала нагода поклацати не маленьку версію, як минулих років, а саме iPhone 7 plus.

Цього року, 7 вересня, був представлено два нових iPhone. Вже за традицією це iPhone 7 та збільшена версія – iPhone 7 plus.

За зовнішнім виглядом телефон дуже схожий до попереднього – iPhone 6s. Пластикові вставки перемістилися на верхню та нижню грані. Розмір вічка камери став більшим, а в 7 plus тепер взагалі дві камери. Камера має 12-ти мегапіксельну матрицю.

В нових айфон ввели нову кнопку Додому. Тепер вона не механічна, а сенсорна. При натиску на кнопку з’являється звук як при натиску на механічну. Мені сподобалася ця нова фішка. Дуже круте відчуття.

Всередині новий процесор Apple A10 Fusion. Оперативної пам’яті 2 Гб в 7, та 3 – в 7 Plus. Мінімальну версію вбудованої пам’яті 16 гб тепер відмінили. Тепер є об’єми пам’яті – 32/128/256 Гб.

iphone7-box

По традиції новий iPhone виходить з новою операційною системою – iOS 10.

А, забувся про те що писав недавно – в iPhone 7 вже не використовують аудіо роз’єм 3,5. Тому в комплекті йдуть навушники з Lightning роз’ємом та перехідником з Lightning на 3,5.

iphone7-head

One thought on “iPhone 7 plus в моїх руках

  1. Pingback: Як розрізнити iphone GSM від CDMA. Тип моледі айфон | Блог Black0wolF

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *