Їду на відпочинок

Їду на відпочинок. Новоозёрное - Поповка - Евпатория

В завтра вирушаю на відпочинок. Хто читає мій блог – той знає, що я їду відпочивати в Крим – Сімферополь. Ох як не легко мені прийшлося з купівлею білетів. І тепер настав час коли я їду відпочивати до моря.

Жити і відпочивати я буду в Євпаторії – с. Новоозерному (Новоозёрное). Тут є затока яка називається Донузлав. Раніше це було озеро. І зараз на деяких картах пише, що це озеро, і навіть гугл мап каже, що це озеро. Колись Новоозерне було закритим військовим містечком. Там і зараз часто проводять військові тренування. Більше про Новоозерне можна прочитати на вікіпедії.

Близько біля Новоозерного розташовано село Мирне і Поповка (Попівка), де розташована “Республіка Казантип”. Тут відкрите море. Ці села розташовані дуже близько одне від одного. Від центру Мирного до моря йти 10 хвилин. А від Попівки до моря максимум 5 хвилин, і то я не знаю як це вже треба йти :). Попівка розташована прямо на березі Чорного моря.

От сюди я їду відпочивати. Приїду, якщо буде час і сили, напишу щось про відпочинок і поділюся фото. 🙂

Спонсор: Ось я вирушаю на відпочинок в Крим, але можна було і в поселок Затока базы тут розміщені, готелі. Можливо наступного року в Затоку відправлюсь.

One thought on “Їду на відпочинок

  1. ТУРИ – Залізний порт (ціна від1500грн/від 2 днів) У вартість путівки входить: проїзд (в обидві сторони), проживання, страхування, супровід гіда.

    Можливо замовити тільки проїзд в Залізний Порт, Скадовськ, Лазурне, Красне.
    0730738998

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *