Каталог Google більше не існує

Каталог Google більше не існує

Ще десь місяці два тому останній раз я бачив “Каталог Google”. Тепер це вже історія. Він зник і про нього ніхто навіть і не згадував.

Каталог Google – це копія каталогу DMOZ. Google використовував базу даних дмозу для “свого” каталогу. Але щоб попасти в Каталог Google потрібно почекати деякий час, тому що оновлення каталогу не миттєве і потребує часу для синхронізації каталогу DMOZ і Google. Ще чув таку інформацію, що в каталог Google попадають не всі сайти з DMOZ. Додані сайти в DMOZ перевіряють і тоді додають в Google.

Сам же каталог розміщувався за адресою – http://www.google.com.ua/dirhp. Від каталогу ще залишилася гуглівська довідка http://www.google.com/intl/uk/dirhelp.html

Хотів іще показати скріни цього каталогу, але знайти їх було не легко, але все кілька знайшов.

Український логотип каталогу Google

Український логотип каталогу Google

Головна сторінка каталогу GoogleГоловна сторінка каталогу Google
Якась із сторінок каталогу Google

Якась із сторінок каталогу Google

Якщо ви користувач чи розробник і користуєтесь пошуковою системою Google, тоді прочитайте статтю під назвою “75 вопросов и ответов по Google (часть 1)” і ви дізнаєтесь багато нового про цю пошукову систему Google.

5 thoughts on “Каталог Google більше не існує

  1. хух…із заголовку зрозумів що ДМОЗ не існує, бо не знав, що у Гугля є окремий свій каталог і думав, що дмоз – це він і є. А то мій сайт присутній в DMOZ і не хотілося б втрачати таке жирнюще посилання ))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *