Кір дістався Рівного

Кір дістався Рівного

Епідемія кору дісталася Рівненщини. Лише від початку цього року, за неповний місяць в області на кір захворіли 140 людей. За минулий рік було 95 випадків захворювання на кір. Епідеміологи кажуть, спалах кору пов’язаний із циклічністю інфекційних хвороб. Однак головною причиною вважають низький рівень імунізації населення, який сприяє поширенню хвороби.

Як повідомляє телеканал Рівне 1, зараз на Рівненщині від кору щеплені трохи більше половини жителів, але цього замало. Тому лікарі радять не відмовлятися від щеплень. Дітей область вакциною забезпечена, тоді як для дорослих її нині немає ні на Рівненщині, ні в Україні загалом. Найбільше випадків захворювання епідеміологи фіксують у Рівненському та Радивилівському районах. В останньому через кір навіть закривають школи.

Постовий: Якщо у вас багато сайтів або ви хочете створити ігровий сервер то аренда сервера дешево вам буде доречною.

3 thoughts on “Кір дістався Рівного

  1. в мене вітрянка була – наймерзотніше шо було.
    А який кір – не знаю, але краще не хворіти.
    А одна з головних причин епідемій в україні – це не бажання лікуватися і оптимізм людей типу “пройде” – ходять, заразають. Так що бережись;)

  2. які “розумні” лікарі, радять робити щеплення під час епідемії! Хай із себе й починають, покажуть приклад, так би мовити

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *