Код 43 або прогрівання відеокарти

Код 43 або запікання відеокарти

Нещодавно в мене виникла проблема, почав глючити комп’ютер. Після кількох хвилин роботи він зависав і зображення на екрані мигало. Після перезавантаження, розширення екрану стало мінімальним (все стало великим) і кольорів стало дуже мало (все розмите і не чітке).

Після цього я відразу зайшов в “Диспетчер устройств” і глянув що там твориться. На відеокарті стояв значок знаку оклику. В полі “Состояние устройства” було написано: «Это устройство было остановлено, поскольку оно сообщило о возникновении неполадок. (Код 43)».

Я почав шукати, що це значить. І натикався весь час та вирішення цієї проблеми за допомогою запікання відеокарти або прогрів плати за допомогою спеціального повітряного паяльника (рос. Воздушный паяльник).

Виявляється, що таке трапляється через те що десь на платі відпаюється якась деталь і через це вона іноді не контактує зі всією платою.

Я запитав у знайомих чи вони чули про таке. Майже всі вперше чують про запікання відеокарти. Але один знайомий вже не раз таке робив. А ще один знайомий запропонував зробити це більш цивілізованим шляхом, прогріти за допомогою повітряного паяльника.

Одного дня я приніс знайомому свою відеокарту і через 30 хвилин відеокарта була зроблена.

В ремонтників цей процес називається прогрівання плати. Це тільки тимчасово вирішує проблему.

Навіщо вам ті відеокарти? Краще купить квартиру в Буче :))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *