Конвертер розкладок. Зміна розкладок набраного тексту

Українська розкладка клавіатури

Бувають випадки коли ви надрукували досить багато тексту і не звернули увагу на те, що у вас не правильна розкладка на клавіатурі. І не завжди хочеться все перенабирати. В мене таке стається останнім часом досить часто. Через те, що я нещодавно перевстановив віндовс і розкладки помінялися місцями, і стали не в тому порядку як при попередній ОС.

І ось, одного вечора, я переписувався в соціальній мережі і паралельно оглядав свої сайти. І так вийшло що я набрав адресу сайту і відразу перейшов в соціалку писати повідомлення. Написав одне, потім інше. І виявилося, що розкладка то англійська.

Англійська розкладка клавіатури

Так як в мене це вже не перший раз, то я вишів все таки знайти спосіб перевести текст з однієї розкладки в іншу. І я знайшов дуже хороший сервіс для конвертації тексту який ви набрали не в тій розкладці.

Сервіс називається “Конвертер раскладок” і знаходиться за адресою http://uaco.info

Користуватися ним дуже просто. Вставте текст набраний в неправильній розкладці, виберіть на якій розкладці ви його набрали і натисніть кнопку “конвентировать”. І ви побачите уже нормальний конвертований текст.

12 thoughts on “Конвертер розкладок. Зміна розкладок набраного тексту

 1. Полезная штуковина, правда зачастую бывает так, что не успеваешь набрать сильно много текста до того, как обратишь внимание на раскладку. Быстрее бывает перепечатать этот текст на нужной расскладке, чем копирывать напечатаный бред, открывать сайт, вставлять текст, конвертировать, выделять и копировать переконвертированый текст, открывать редактор где печатал, вставлять. Нужно будет и самому на JavaScript написать такой конвертер.

  • Ну якщо чатиться у ВК, то там можна і пару штук таких відправити, якщо в повідомлені 3-5 слів)
   А сервіс дійсно корисний.

 2. Просто потрібно ставити тільки англійську і українську) Це у випадку якщо плутаєте українську і російську… (в мене таке частіше всього буває).

 3. >Це недавно така штука з’явилася?
  Та ніби вже давно…
  >PuntoSwitcher
  Ага, дуже класно коли ця програма пробує проявити ініціативу у перекручує те, що ви набираєте (паролі наприклад)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *