Купівля залізничних квитків через інтернет

Вчора я намагався купити квитки в Крим, на поїзд Ковель – Сімферополь. Купував їх на сайті www.e-kvytok.com.ua , де можна купити квиток на будь-який поїзд української залізниці.

Як відомо квитки купуються за 45 днів до відправлення поїзду. Ось я подумав що день то настає опівночі (00:00) от і дочекався дванадцятої і почав “штурмувати” сайт. Але квитків ще не було. Значить білети на сайті будуть коли відкриється каса на залізничному вокзалі.

Ось я поставив будильник, щоб не проспати квитки. Просинаюсь без десяти вісім ранку і знову “штурмую” сайт. Квитки нарешті з’явилися. Я вибрав поїзд і вагон. “Зайшов” у вагон всі місця були вільні. Але мені прийшлося вийти з цього вагона в інший, тому що він виявився 15-тим, напевно останній, ось я і пішов 12-тий, але вже все розкупили. Залишилися квитки біля туалету, але я їх не захотів брати. Я далі продовжив “штурмувати” сайт.

Через дві години дали ще два вагони 11-й і 14-й.  Всі вони були майже вільні. Декілька вільних купе плацкарту і всі вільні бокові. Так як я їду у двох з батьком, то мені краще взяти бокові. Ось я вже вибрав вагон і місця. Переходжу до оплати. Воджу номер картки, тривалість дії і якийсь код, вже не пам’ятаю 🙂 . Натискаю оплатити, а там раз і помилочка:

Оплату відхилено.
Ваш платіж не завершений.
Нажміть тут для продовження.

Йо-ма-йо. Це був кацець. Квитки треба ж купити! Почав писати в сапорт сайту e-kvytok.com.ua. Але вони до цього часу не відповіли. Тоді пишу в ПриватБанк, картка звідти. Пишу в чаті ПриватБанку, що не можу оплатити квиток на сайті. Як завжди з картками треба пройти верифікацію. Пройшов, але нічого толкового мені не сказали. Тодія запитав чи зверталися уже з подібною проблемою. Мені відповіли, що на цьому сайті все нормально оплачується.

Тоді я звернув увагу, що при оплаті прізвище вказане в профілі і вказане при оплаті – відрізняються. А щоб оплатити потрібно щоб прізвище в профілі і картки були однакові. Моє прізвище містить в собі апостроф, от і система не приймає таких слів, і моє прізвище було обрізане від апострофа.

Я моніторив далі вільні місця. І пробував оплатити, але нічого не виходило. Тоді, думаю я, якщо є місця на сайті, тоді вони є і у касі. Я пішов у касу і придбав квитки з хорошими місцями.

Ось так історія з хорошим кінцем. Тепер треба буде, через два тижні, ще взяти квитки назад. 🙂

Пізніше можливо напишу інструкцію про купівлю квитків через e-kvytok.com.ua

-= Постовий =-
Ви користуєтесь електронними грошима? Тоді рано чи пізно вам прийдеться спробувати обменник электронных денег онлайн .

4 thoughts on “Купівля залізничних квитків через інтернет

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *