Курси від центру зайнятості

 Курси від центру зайнятості

Якщо у вас немає роботи ви можете зареєструватися у центрі зайнятості та отримувати там гроші. А ще ви можете піти на курси за обраною вами професією. Ось я сьогодні йду на курси “Основи комп’ютерної графіки та веб-дизайну”. Які триватимуть чуть більше місяця, враховуючи вихідні які нас очікують в цьому та наступному місяці, а їх не мало.

На якомусь етапі перебування в центрі зайнятості вам запропонують піти на навчання, а можуть і не запропонувати. Найчастіше, у Рівному, пропонують курси швачок, столярів і касирів. Ці курси не потребують ніяких особливих дій з вашого боку. Потрібно лише укласти договір та пройти медогляд.

Дуже часто люди відмовляються від будь-яких курсів і по швидше ідуть з біржі, як тільки закінчується виплата. Можливо вони спішать на відпочинок в затоку лиманский берег.

Є ще курси за які потрібно платити або шукати роботодавця, який після закінчення курсів повинен взяти вас на роботу. Ось наприклад курси “Основи комп’ютерної графіки та веб-дизайну”. Щоб пройти ці курси, треба отримати направлення від роботодавця та укласти договір між роботодавцем та центром зайнятості. Тому, щоб пройти саме ці курси потрібно:

1. Направлення від роботодавця.
2. Договір між роботодавцем та центром зайнятості.
3. Договір між безробітним та центром зайнятості.
4. Пройти медогляд. В ЦЗ видають направлення.

* Всі ці документи, крім 4 пункту, можна взяти в центрі зайнятості.

Я зацікавлений в тому щоб прийти курси “Основи комп’ютерної графіки та веб-дизайну”. Дещо я вже знаю, а дечому навчуся. Та ще й отримаю після закінчення даного курсу отримаю документ, що засвідчує мої знання.

Більше та детальніше ви можете дізнатися у вашому Центрі зайнятості.

8 thoughts on “Курси від центру зайнятості

 1. Мне аж интересно, что в центре зайнятости читают на курсах по веб-дизайну. =) И к стати, раз такое дело, поздравляю с днем веб-мастера.

  • Розділи курсу:
   1) Photoshop
   2) CorelDRAW
   3) Dreamweaver

   Дякую за вітання, і вас також зі святом.
   Можливо завтра напишу про перший день курсів 😉

 2. Недавно їздив на КВК яке організовує центер зайнятості фінансування районного конкурсу на висоті було видно що потратилися, цікаво що буде в області)

 3. Підкажіть будь ласка, якщо я зараз навчаюсь я можу у цей час піти на платні курси швачки чи ні?(літом наприклад)

  • Наташа, З таким не стикався. Таку інформацію ви можете отримати безпосередньо у вашому Центрі зайнятості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *