Льодова арена в Рівному

Льодова арена в Рівному

Вже в цьому році в Рівному планується розпочати будівництво льодової арени. Комплекс олімпійського зразка на 400 місць для занять зимовими видами спорту. Обіцяють обладнати за євростандартами, аби тут можна було проводити змагання з фігурного катання, хокею та інших зимових видів спорту.

Розміщуватися льодовий палац має по вулиці Макарова, навпроти гіпермаркету “МЕТРО”. Вартість будівництва сягне 35 мільйонів гривень.

За інформацією ЗМІ, місто Рівне стало учасником проекту державного підприємства «Льодові арени», яке вже будує такі ж палаци в Дніпропетровську, Донецьку, Сумах та у Києві.

За словами голови Рівненської ОДА Василя Берташа, до кінця 2012 року планується добудувати і здати в експлуатацію льодову арену.

Оновлення 28.08.2016: ахахаха, жарт від Обласної адміністрації або як вкрасти гроші з бюджету. Досі нічого навіть не почали будувати, і вже не будуть.

Реклама: У вас автомобіль mitsubishi та ви проживаєте в Одесі? Тоді сервис центр mitsubishi в Одессе буде вам в пригоді.

2 thoughts on “Льодова арена в Рівному

  1. Чи то в тебе RSS не працює взагалі, чи то просто адреса фіду змінилася, але мені щось твої оновлення не приходять у рідер 🙁
    Перевір просто

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *