Медична довідка для водіння

В цій публікації розкажу де і як отримати медичну довідку для водіння в місті Рівному. Для навчання водінню потрібно мати медичну довідку форми 083/о. Є два шляхи її отримання. Пройти медобстеження в поліклініці або купити меддовідку.

Де купити довідку для водіння? Один із можливих варіантів – це запитати безпосередньо в приймаючого документи в автошколі. Думаю, вони з радістю вам допоможуть, адже і вони зацікавлені щоб ви вступили в автошколу, і принесли для них швидше грошики :). Також можете запитати у знайомих які вже проходили навчання в інших школах, теж можуть допомогти з довідкою. Ціна на довідку коливається від 100 до 300 грн.

Де отримати медичну довідку для водіння? Пройти медичне обстеження в місті Рівне можна у поліклініці №3 або у військовому госпіталі. Відразу приготуйся що на це піде 2 дні. Можна вкластися і в один якщо прочитаєте до кінця :).

Щоб не втрачати часу потрібно зробити сертифікати в нарколога та психіатра. Кожен сертифікат коштує майже 100 грн. з комісією при оплаті. Нарколог знаходиться на вул. Студенська 7, Писхіатр – вул. Дубенська 64. На отримання довідок піде 2-3 години, так як оплата не готівкою а по рахунку, та і ці лікарі знаходяться на різних кінцях міста.

Після отримання сертифікатів потрібно підійти у поліклініку – кабінет 106, оплатити послугу медобстеження (150 грн.), отримати бланк та підійти в 101 каб. для отримання направлень на аналізи. Аналізи здаються з 7:30 до 10:00. (Станом на 20.08 ця послуга безкоштовна)

Якщо прийдете в поліклініку до 12 години, то маєте шанс пройти ще всіх лікарів в той же день. Але на наступний – вам все ж треба здати аналізи. Результати по них з’являються після 14:00. Кабінет працює до 15:30. Маєте 1,5 години часу :).

Коли у вас вже пройдені всі лікарі та є результати аналізів вас направлять в інший кабінет для просталення печаток та друку самої довідки.
Ну ось і після того як ви витратите два дні свого часу ви отримаєте вашу медичну довідку для водіння :).

Ціна за самостійне отримання медичної довідки – 350 грн. Тепер ви точно знаєте що здорові і допускаєтеся до водіння. 🙂
Фото 3х4 4 шт.
Також потрібно мати 4 фото 3х4. Дві буде в автошколу, інші дві на меддовідку.

2 thoughts on “Медична довідка для водіння

  1. У Вас на початку статті, написана вартість від 100 до 300, а в кінці вийшло 350 з самостійним оформлення, то як можна втготовити цю довідку за 100 грн.?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *