Найбільший український файлообмінник EX.UA – закрито

 Найбільший український файлообмінник EX.UA - закрито

Вчора перестав працювати найбільший український файлообмінник EX.UA. Реєстратор Imena.ua припинив обслуговування домену. Через те, що представники МВС пред’явили постанову прокуратури, яка зобов’язує закрити доступ до домену для користувачів. Було повідомлено, що проведено обшук в офісі компанії EX.UA, за фактом порушення авторських прав. Але як заявив представник EX.UA – офісу на території України  взагалі немає.

Ex.ua був запущений в 2009 році. Ресурс наповнюється в основному самими користувачами, які завантажують на сервери як особисту інформацію, так і численні копії фільмів і музики. На сьогоднішній день місячна аудиторія ресурсу досягає 6 млн осіб. На сайті розміщено більше 200 тис. релізів.

Українські інтернет-користувачі бурхливо відреагували на дану подію. Закриття Ex.ua стало основною темою обговорення в соціальних мережах. Сайти МВС та Президента України зазнали атак і працюють з перебоями.

Постовий: Багатофункціональна ігрова приставка playstation 3 в Одессе. Можна придбати в інтернеті з доставкою по всій Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *