Невже так важко зареєструватися ВКонтакте?;)

Невже так важко зареєструватися ВКонтакте?;)

Дуже багато людей приходять на мій блог в надії знайти корисну інформацію як же зареєструватися в соціальній мережі ВКонтакте. Вони її знаходять, наприклад ось моя стаття про реєстрацію ВКонтакте. Але чомусь ніяк самі не хочуть цього зробити.

Раніше мною була створена спеціальна форма для того щоб допомогти зареєструватися. Цю форму я створив коли була закрита реєстрація. Зараз же реєстрація повністю відкрита і зареєструватися може кожен.

За час існування цієї форми для реєстрації, було мені надіслано більше 200 листів з проханням зареєструвати. Форма працює і досі, але скоро вона припинить своє снування, так як вона вже давно не потрібна. В моїй поштовій скриньці досі є більше сотні цих листів.  В мене тепер створилася своєрідна база із більше сотні номерів та імен.

І ще деяка кількість людей залишили свої прохання та дані в коментарях до статей про ВК. Тепер потрібно почистити коментарі від їхніх персональних даних.

Декільком першим людям людям які хотіли зареєструватися в період закритої реєстрації я допоміг це зробити. Хоча чим я допоміг? Я відправив тільки запрошення, а не всі ж зрозуміли, що робити далі. Ось і з 9-ти запрошених, реально зареєструвалися лише п’ятеро. Два профілі вже видалені за спам (через злом).

Ну чому люди не хочуть прочитати і самі зареєструватися на сайті vk.com? Всі шукають прості шляхи чи що? Є ж купа різних інструкцій. Напевно мені прийдеться зробити більш детальну інструкцію як зареєструватися в соціальній мережі ВКонтакте.

Вже настала осінь, тому потрібно подбати про свій головний убір. Тут шапки є, і досить не поганий вибір.

One thought on “Невже так важко зареєструватися ВКонтакте?;)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *