Нова соціальна мережа від Google

Нова соціальна мережа від Google

Нещодавно Google створив свою соціальну мережу під назвою Google + (Google Plus).

Google Plus – це своєрідний соціальний сервіс, що поєднує в собі традиційні функції соціальних мереж (спілкування, обмін фотографіями та відеозв’язок), а також має декілька додаткових опцій. Проект складається з кількох частин – Circles, Hangouts i Sparks.

Google Plus. Загальний вигляд

Google Plus. Загальний вигляд

Circles (Кола) – це категорії друзів, у які ви можете додати всіх своїх знайомих для того, щоб обмін інформацією здійснювався лише з обмеженим колом людей. За умовчанням доступні кілька базових кіл – Родина, Друзі та ін. Ви зможете вільно створювати нові кола та додавати туди своїх друзів.

Google Plus. Circles (Кола)

Google Plus. Circles (Кола)

Hangouts (Відеокімнати) – це відеоконференції, участь в яких можуть брати як кілька ваших найближчих друзів, так і учасники всього кола – одним кліком Google+ розішле їм запрошення до відеочату з вашою участю.

Sparks (Історії) – показує підбірку посилань на тематичні матеріали (статті та мультимедіа) в інтернеті, кожен з яких можна «заплюсувати» новою кнопкою від Google, а також обговорити з друзями. Кожним матеріалом можна поділитися з колами своїх друзів у два кліки.

Наразі Google+ перебуває на стадії закритого тестування. Можна надіслати запит на отримання інвайту на сайті plus.google.com.

UPD 02.2019: У грудні 2018 року ми оголосили, що припинимо роботу некомерційної версії Google+ у квітні 2019 року, оскільки цей сервіс непопулярний і нам важко підтримувати його в належному стані, який відповідав би очікуванням споживачів. … 2 квітня Ваш обліковий запис і всі створені Вами сторінки в Google+ припинять роботу, а ми почнемо видаляти вміст з особистих облікових записів Google+.

Навіщо вам ті соціальні мережі, квартира посуточно те що вам потрібно. Вистачить вже за компом сидіти)

4 thoughts on “Нова соціальна мережа від Google

  1. Отримав інвайт, але чомусь зайти в новий сервіс всеодно неможна:(

    Напевне потрібно дочекатися своєі черги.

    • В інеті читав, що деякі не можуть зареєструватися через те, що їм не виповнилося 18 років. Як вказано в аккаунті гугл.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *