Новий рік без інтернету

Новий рік без інтернету

Можливо вже дехто знає що перед самим Новим Роком в мене зник інтернет. Про це я писав у твітері і у фейсбуці. До Нового року мене було багато задумок, написати на своїх сайтах поздоровлення та ще багато чого. А ще в мене є один проект який я розпочав на початку зими, спеціально до Нового року, який називається Новий Рік в Рівному. Є ще спільнота у якій роблю анонси статей з сайту. У самий пік Нового року я хотів привітати усіх у цій спільноті. Витратив на цей проект трохи своїх коштів щоб розрекламувати. Але так нічого і не вийшло. Бо якась скотина порізала кабелі інтернету. Всі залишилися без моїх привітань.

30 грудня 2011 року зник інтернет. Я швиденько зателефонував до свого провайдера “Воля”, якого я часто гноблю за його не дуже якісні послуги. Але тут була не їх вино, або не зовсім їхня. Зателефонував я туди і мені сказали, що аж 3 січня прийде майстер і подивиться що там. І що мені 4 дні робити без інтернету? А нічого. Почистив трохи копм від непотрібних файлів. Знайшов гру НФС Шіфт, встановив, трохи погрався. Давно в ігри не грав – роки 3-4, не рахуючи КС :).

Ось прийшов майстер біля 16 години 3 січня. І сказав, що порізали саме мій кабель і ще чийсь. О це так невезуха. Але вже через 15 хв. в мене запрацював інтернет. І це було щастя :).

Ну кому ж здався цей кабель. Відрізали 10 метрів. Майстер сказав, що це могли бути конкуренти Волі – Київстар та інші. Я навіть не впевнений, що той Київстар є в моєму домі. Ось така ось історія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *