Отримав військовий квиток

Отримав військовий квиток

Сьогодні я отримав свій військовий квиток. Дехто з читачів можуть сказати, як це так, вроді ж весь час він був тут, в армію не ходив :). Так, дійсно в армії я не був. Мене визнали непридатним до військової служби за станом здоров’я.

Проходив я медогляд у військоматі ще на початку весни. Тоді і визнали мене не придатним. Тягали майже місяць по різних лікарнях та поліклініках, робили аналізи та дослідження, виписували купу різних медичних заключень.

І після цієї всієї тяганини в мед закладах та воєнкоматі, мене повідомили, що я не придатний до військової служби. Дали малесенький папірець на якому було написано:

Для отримання військового квитка звертатися 3 20 червня 2012 року в Рівненський об’єднаний міський військовий комісаріат (вівторок, четвер 9.00-16.00), вул. Грабника 2. При собі мати копію ідентифікаційного коду, останніх документів про освіту, паспорт, фото 3х4 – 1 шт.

Ось я і прийшов по нього 13 вересня, бо ніяк не міг зробити копію диплома бо він знаходиться в Тернополі (в ТНЕУ). Мій декан, який знаходиться в рівненській філії ТНЕУ, сказав, що в Аграрному коледжі (де я навчався раніше) є копія диплома. Я думав що вона має бути завірена, а там мені її ніхто не завірить. Тому я відкладав можливість зробити копію в Рівному.

Все-таки, під час мого єдиного вихідного на цьому тижні, я зателефонував у військомат і запитав чи потрібно щоб на копії диплому стояла печатка. Як виявилося вона не потрібна.

В той же день я пішов у військомат. Із заявлених у папірці документів у мене попросили тільки паспорт. А я зібрав усі документи які були вказані ;). Мене записали і повідомили, що в наступну п’ятницю з 10.00 до 11.00 потрібно забрати військовий квиток, за неявку штраф 250 грн.

І сьогодні на 10.00 я прийшов і забрав свій військовий квиток. Поставили мені печатку в паспорті на 7 сторінці, де написано, що я військовозобов’язаний. І видали папірець, який називається “Тимчасове посвідчення (замість військового квитка)”.

Тимчасове посвідчення (замість військового квитка)

Такий він тепер, той військовий квиток. Раніше він був схожим на паспорт, а зараз якась бумажка. 🙂

Не знаєте де знаходяться парикмахерские? Тоді тисніть на посилання щоб дізнатися де вони.

10 thoughts on “Отримав військовий квиток

  1. У мене нормальний військовий квиток (отримав 5 років тому). Тоді так само видавали якісь папірчики типу твого і казали, що бланків нема, будуть колись потім. Казали знайомі, що можна було “зарішати” і отримати таки “книжечку”, та не знаю наскільки це правда. Я тупо забив, за квитком не приходив і з часом мені цей квиток прислали просто додому (ну не зовсім до дому, але в сільраду) цілком безкоштовно, без всіляких папірців і на нормальному бланку – “книжечкою”.

  2. Ну так а от куда деньги у страны, если даже к Хомку приезжают муда** от призедента и забирают 80% годового бюджета на выборы для своей партии?

  3. А прочитати вверху що це тимчасове посвідчення до вирроблення нормального війскового квитка слабо?

  4. Такі папірці видають напевне тільки звільненим від військової служби.
    А що на штампі в паспорті написано, крім “Військовозобовязаний”?

  5. В мене таке саме. Тільки в мене дописано. Що це є тимчасовий документ, який видано у звязку з відсутністю військових квитків. Термін дії тимчасового посвідчиння безстроковий.

    В мене питання: Чи може військомат в так час як в нашій країні, почати збори не придатних, для ведення військової служби. Чи можливо що вони знов почнуть вручать повістки, та переглядать справи?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *