Планшет Ramos W28 в роботі

Планшет Ramos W28

Вже минуло два тижні як прислали мені мій планшет Ramos W28. За час роботи з ним я встиг виявити хороші та погані сторони планшета.

За характеристиками планшет схожий до смартфона Samsung Galaxy S II. Хоча навіть у самсунга процесор з частотою 1.2 ГГц, а у планшета 1.5 ГГц. Але для того щоб апарат сильно не нагрівався він працює на частоті 1.2 ГГц.

Величезним плюсом планшета є його дисплей. Він має IPS матрицю, яка надає якості зображенню, яскравості та насиченості. Звичайно, дисплеї з матрицею AMOLED, як у S II більш яскравіші. Матриця IPS використовується в продукції Apple. На фото, на жаль не вдалося передати всю яскравість та чіткість дисплею.

Дисплей Ramos W28

Єдиний мінус який я помітив, це дуже низький рівень гучності. В тихому приміщенні буде чути нормально, але якщо буде якийсь навіть невеликий шум то практично нічого чути не буде. Фільм в навушниках дивитись можна. Відтворюються відео Full HD якості.

Навіщо потужні планшети? Щоб грати в потужні ігри! Чи не так? З потужних ігор встановлював тільки GTA. Політ нормальний, глюків не помічено. Інша гра, яка також не така вже і “легка” називається Heroes – Order & Chaos. Це онлайн гра, прототип ПК версії Dota. Також працює добре, але тут ще залежить і від інтернет з’єднання.

Меню Ramos W28

В інтернеті дуже зручно на планшеті, бо в нього велика роздільна здатність 1280x800px + IPS.

Практично по роботі з планшетом все, якщо виникли запитання – питайте. В наступній статті напишу про ігри і програми які використовую на планшеті.

У вас є домашня тваринка в дома, але вона погано себе почуває, тоді зверніться до ветеринарного врача щоб ваша тваринка була здоровою.

5 thoughts on “Планшет Ramos W28 в роботі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *