Поїздка в Тернопіль. Початок

Поїздка в Тернопіль. Початок

Вчора я побував в Тернополі. Зібрався я зненацька. Туди хотів поїхати ще від часу мого вступу в Тернопільський національний економічний університет. Мій, уже колишній, аграрний (РДАК) коледж має контракт з ТНЕУ, і всі хто навчалися в РДАК мають можливість потупити в університет на пільгових умовах: на 3-тій курс і здається, зі знижкою за оплату навчання (точно не знаю, бо не знаю як інші платять).

Щось я відступив від головної теми. Тож чого ж я так спонтанно приїхав до Тернополя?! Розповідаю. Коли я подавав документи в ТНЕУ, то я не зробив копії свого диплома і додатка.  А я зараз в пошуці роботи, але поки що нічого не знайшов. Тому влітку я звернувся до держави, в місцевий центр зайнятості. Там мені сказали які документи потрібні. І серед них були оригінали диплома і додатка або копії завірені нотаріусом чи з університетом.  Через це мені прийшлося їхати в Тернопіль.

Днем раніше я проходив обласну комісію у військкоматі.  Прийшов додому і почав шукати знайомих з Тернополя. Я ж міста не знаю ще заблуджуся. Дізнався, що мої одногрупники навчаються на стаціонарі в університеті. Почав шукати їх контакти. Вже дізнався номери телефонів але не було змоги їм зателефонувати. Бо Білайн перейшов до Київстара і мережі в Білайна не було, я ним рідко користують і не був в курсі. Тоді я попросив свого друга дізнатися “шо це за діла” з Білайном, бо в нього також Білайн. Він мені розповів ситуацію і мій Білайн запрацював. І я взявся дзвонити Юлі яка навчається там. Вона мені все детально розповіла. Дала номери для замовлення місць. І наступного ранку я вирушив у подорож до Тернополя.

Встав о 7:30 ранку, поснідав, зібрався і вирушив на зупинку. Почекавши трохи мого транспорту, я 0 9:40 зайшов і присів на своє місце. Їхав 3 з половиною години. І в 13 годині дня я прибув на автовокзал Тернополя. Почекавши трохи Юлю ми вирушили шукати потрібну маршрутку до мого університету. Так як вона в Тернополі ще тільки перший місяць. Ми пішли на зупинку і запитали у прохожих на яку маршрутку нам сісти. Дізналися, почекали, сіли. Їхали ми через озеро і по бруківці. Доїхали ми до будівлі на якій намальована велика буква “А”. Трохи пройшли і ми дійшли до Тернопільського національного економічного університету.

Завтра читайте далі, продовження моєї поїздки до Тернополя.

Постовий: Відгуки про стиральные машины Imesa та інші читайте на сайті “ПрофПрання”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *