Повернувся до підтягування

Повернувся до підтягування

Ще в 2008 році, коли я готувався до вступу в Остроське військове училище, я активно займався підтягуванням на турніку (перекладені). Тоді я робив максимум 10 підтягувань. При здачі нормативу при вступі вижав 12-ть.

Після цього я закинув це діло з підтягуваннями. І ось вже я знову взявся за підтягування. Другий місць ходжу з другом до турніка.

Два місяці тому я починав з 3-х підтягувань. Поступово збільшував кількість. Зараз я роблю 10 разів по 2-3 підходи. Це звичайно, не дуже багато, але це я роблю для себе.

Після збільшення кількості підтягування з’явилися мозолі, які дуже печуть при підтягуванні. Тому напевно доведеться купити рукавиці (перчатки) для занять на турніку.

Також виконую вихід (виход) на одну (по черзі), іноді на дві руки (одночасно). Нещодавно також навчився робити підйом-переворот і ще один трюк, але не знаю як він називається. 😉

Думаю, пізніше напишу ще декілька статей про підтягування.

3 thoughts on “Повернувся до підтягування

  1. Мій рекорд поки 15, зараз менше зроблю (трохи набрав вагу). Але я не ставлю цілі зробити більше, хоча і часто включаю підтягування в свої тренування. Зрозуміло, якщо я важу зараз 96-97 кг, то я не зможу підтягнутись 20 разів ніколи 🙂 Якщо ж я скину до 80-85 кг, то в мене будуть шанси…

  2. Прошло уже не мало времени с момента публикации этой статейки. Интересно как у тебя продвигается подтягивание?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *