Про 3G від Life (Lifecell) та 25 Гб безкоштовного інтернету

Lifecel_25GB

Хочу вам розказати про свої враження від користування 3G інтернетом від Life, зараз – Lifecell.

Місяць тому їхав зі Львова в Рівне на поїзді, і включив інтернет щоб побачити коли я прибуваю в Рівне. Я навіть не надіявся, але на смартфоні загорівся 3G зв’язок. Я здивувався, бо я їхав більшу частину дороги в полях, де є тільки якісь невеликі села і колія.

Через тиждень по тому я їхав автобусом з Рівного в Луцьк, і тут я теж здивувався, бо і тут всю дорогу працював 3G інтернетом від Life. Вже на зворотньому шляху я собі включив серіал і дивився його без якихось зупинок. Зв’язок втрачається тільки під Клеванем, бо там великий спуск вниз, там напевно який оператор не працює.

Знайшов карту, де можна побачити яке покриття 3G від Lifecell та інших опереторів – 3g.multitest.ua

Так, тепер прийшов час розповісти про дуже класу пропозицію від Lifecell. Компанія Lifecell в в честь свята 25-річчя Незалежності України дарує 25 ГБ надшвидкого 3G+ інтернету, який можна використати до 25 серпня. Для активації цієї пропозиції наберіть комбінацію – *441*2#.

Поспішайте! До речі, зараз дуже привабливі тарифи на 3G, мінімальний тариф за 45 грн ви отримуєте 2 Гб в 3 дж, в Київстар за 70 грн. той же об’єм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *