Про гру Minecraft

Про гру Minecraft

Вчора я розповідав про моє знайомство з грою Minecraft, а сьогодні я розповім про саму гру Minecraft, і що вона собою являє.

Minecraft – це будівельна гра, створена Маркусом Перссоном. Гра дозволяє гравцям створювати і руйнувати різні типи блоків в тривимірній навколишньому середовищі. Гравець керує персонажем, який може руйнувати і створювати блоки. Будуючи фантастичні споруди, будинки, небосхили.

Є дві версії гри Classic і Beta. Я граю і розповідаю про гру Minecraft Beta. Beta означає, що зараз ще іде розробка гри.

Minecraft Classic безкоштовна гра, в якій можна тільки будувати.

Minecraft Beta гра платна, коштує близько 15 євро (€ 14,95). Розробка цієї версії гри почалася весною 2009 року. В Minecraft Beta присутні моби. Як я вже розповідав, що є нейтральні і бойові моби. В цій версії також можна будувати, але треба і захищатися від злих мобів. Пізніше напишу статтю про мобів і як почати гру.

Чекаєте нових статей про Minecraft? Підпишіться на новини по RSS.

Постовий.
Якщо ви бажаєте схуднути і при цьому розважитись чи просто “не впусту” провести свій власний час – тоді ви можете купить велотренажер і користуватися ним щодня, і це дасть свої результати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *