Придбав китайський телефон Nokia n8

Придбав китайський телефон Nokia n8

Вчора прийшов мій китайський телефон Nokia n8, який я замовляв у магазині sunsky-online.com. Замовив я його 26 квітня, і уже 14 травня він був вже в мене в руках. Заплатив я за нього майже 32 $ (~260 грн.) = 25 $ телефон + 6,90 $ доставка. 

В п’ятницю посилка прибула в Україну і вже в понеділок була в Рівному. Перед самим обідом на пошті, забрав посилку і побіг до дому розпаковувати. Телефон (і два мп3 плеера) був запакований у звичайну картонну коробку добре перемотану скочем. В цій коробці лежала ще одна маленька, синя коробка з телефоном, схожа на оригінальну.

В коробці з телефоном лежали USB кабель, зарядка (яка вик. разом з  USB) та навушники. Китайці, як завжди, навушники кладуть, щоб були :). Вони довжиною аж 70 см. Це хіба що в руках телефон тримати. Та ще й один навушник не працює.

Переходжу до телефону. На вигляд нормальний, але є проміжки (зазори) у верхній частині між пластмасовою частиною і металевою. Про точність з оригіналом нічого сказати не можу, бо оригінального n8 ніколи в руках не тримав. Є логотип  Nokia біля екрану та звороті, а також є напис Made in Finland, Nokia Corporation в нижній частині.

 

В середині все дуже сумно. Продавцем було заявлено 1.3 Мр камера та Java. Насправді камера 0,3 і джава немає. Лише якісь дві китайські гри. Також було вказано, що телефон читає формат MP4 та має 87.8 мб пам’яті. Нічого цього немає, всього 506 кб. Добре, що хоть є можливість вставити картку пам’яті.

  

Звук гучний і, на мою думку, якісний. З плеєром розбирався довго, поки не запитав у гугла. Виявляється, щоб додати пісні у плеєр, їх спочатку потрібно скинути у спеціальну папку, тоді він почне грати пісні.

Телефоном не дуже задоволений, купував я його через стиль і функцію Java, щоб можна було увійти в інтернет через оперу. Але що очікувати за телефон ціною 260 гривень ;).

Ось і все про китайський телефон Nokia n8.

Ви знаєте що таке ботокс? Прочитайте та дізнайтесь більше про ботокс та вартість ботокса в салонах краси.

16 thoughts on “Придбав китайський телефон Nokia n8

  1. У мого брата такий був кілька днів. Відстійний телефон. Хоча корпус металевий і виглядає здалеку як справжній 🙂

  2. За 300 гривень продати не проблема буде. Якщо захочеш більше – то вже трохи складніше. Але я бачив такі на аукро по 500 легко йдуть

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *