Реєстрація Вконтакте без запрошень

Реєстрація Вконтакте без запрошень

Нещодавно змінилася головна сторінка соціальної мережі Вконтакте. Ця сторінка доступна тільки тим користувачам які не залогувалися на сайті. Разом із новою сторінкою введено і нову реєстрацію, яка дає можливість зареєструватися самостійно, без запрошення. Тепер ця сторінка виглядає ось так:

Головна сторінка Вконтакте

Як ви бачите на сторінці розташовано декілька скріншотів із самої соціальної мережі. А внизу розміщена кнопка “Як стати учасником”. Натиснувши на цю кнопку відкриється сторінка з полем для вводу номер. Для того щоб зареєструватися.

Сторінка реєстрації Вконтакте

Таку реєстрацію ввели спеціально для тих у кого немає друзів в цій соціальній мережі або не можуть запросити в мережу. Реєстрація проходить за допомогою мобільного телефону. Який і стане логіном ново зареєстрованих користувачів.

Якщо ви багато навантажуєте і розвантажуєте, то вам краще придбати автонавантажувач, який набагато допоможе в роботі. Це, звичайно, Вконтакті не знадобиться, а по господарству дуже допоможе. 🙂

За словами прес-служби Вконтакте таку реєстрацію ввели, через те що багато користувачі, в тому числі і закордонних не могли зареєструватися в мережі, внаслідок чого сервіс опрацьовував багато заявок вручну. Також повідомляють, що така система має стати компромісом між відкритою та закритою системою.

Станом на травень 2017 року, соцмережа Вконтакте не працює на тириторії України, детальніше читайте тут – Блокування Вконтакте, Однокласники, Мейл.ру

26 thoughts on “Реєстрація Вконтакте без запрошень

  1. Вже давно рейтинги летять до низу. Дуров як то кажуть – зажрався. Але поки що то не руйнує контакту. До речі чув 8% акцій продали компанії мейл.ру. Певне не просто так.

  2. Будь ласка, перевіряйте сторінки ВКонтакті на немоливість доступу до них шахраїв, аби унеможливити порушення ними законів на приватне життя і заволодіння чужою інформацією. Бо складається враження, що таке втручаня відбувається.

  3. Що означає “Пришліть запрошення на номер….? Це ж пряме знайомство, вже й без посередництва сайту. Ага?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *