Сайт соціальних голосувань

Сайт соціальних голосувань

Сайт соціальних голосувань – це сайт на якому розміщене якесь голосування шляхом розміщення посилання через соціальні мережі. Простіше, це сайт на якому ви вибираєте те що вам подобається і відправляєте посилання в соціальну мережу. Якщо наприклад ви відправили свій голос в соціальну мережу Вконтакте, то ваші друзі переглянувши стрічку новин зможуть також проголосувати. Таким чином це безперервний процес. І так такі сайти набираю дуже велику відвідуваність. Зараз таких сайтів дуже багато.

Ось я вирішив створити собі такий сайтик. Раніше двигунець було дуже важко знайти. Рідкістю було навіть платні двигунці. Ажіотаж навколо соціальних голосувань почався десь після нового року. Весною їх кількість різко збільшилась. В моїй стрічці новин з’являлися посилання на сайти соц. голосувань, в деяких я брав участь. Після цього я почав інтенсивний пошук безкоштовного двигуна соціальних опитувань. І нещодавно я знайшов такий двигун. Він є безкоштовним, але щоб його завантажити потрібно заплатити будь-яку суму. Я заплатив 10 центів і отримав скрипт.

І ось я приступив до реалізації сайту. Завантажив двигунець на хостинг і почав його встановлювати і підстроювати від себе. Він був російськомовним, але я його частково переклав на українську. Завершивши налаштування сайту я створив декілька голосувань і сам проголосував. І вже через одну годину на сайт завітало більше 10 людей. Думаю, що це дуже добре, так як домен я зареєстрував лише вчора, то про його існування ніхто не знає. Його навіть немає ще в пошукових системах.

Самими актуальними голосуваннями є голосування за найкраще місто і соціальну мережу.

Ось лінк votes.org.ua мого сайту соціальних голосувань. Можете прийняти участь у голосуванні і створити своє голосування.

Постовий.
Якщо ви хочете придбати велотренажер, то вам обов’язково треба дізнатися все про нього. Таку інформацію можна знайти на сайті naolimpe.com.ua, тут ви зможете і підібрати для себе найкращий велотренажер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *