Шукаю роботу

Шукаю роботу

Навчання закінчилося і потрібно шукати собі роботу. Сьогодні пройшов перший етап пошуку роботи. Чув що набирають працівників у місцевий магазин електроніки “Comfy” і супермаркет “Велмарт”. У Велмарті завжди беруть працівників, не відмовляють їм, даючи анкети, щоб заповнити. І говорять ми вам передзвонимо. Так багато моїх знайомих подавали анкети, але рідко коли беруть на роботу. Так моя сестра подавала анкету ще весною 2010 року, а їй ще навіть не телефонували. Хоч би зателефонували, що не беруть, а то деякі люди можуть ще надіятися на місце в цьому закладі, і можуть більше не проводити пошуки роботи.  Відвідавши “Велмарт” мені також,  як і всім охочим, сказали – “заповняйте анкету і ми вам зателефонуємо”. Я навіть і не заповняв анкету. Тому що надії мало, треба тільки через знайомих. Та й туди я не сильно хочу.

З Комфі все простіше, підійшов до менеджера, запитав чи є місця на роботу. І вони тобі відповіли прямо – чи є, чи немає. Не морочать голову цими анкетами і дзвінками.  На жаль мені не пощастило з комфі, тому що сказали, що персонал вже набрали. Пізніше ще спробую надіслати їм електронного листа. Фотограф на свадьбу непогана ідея, але хай цим займаються професіонали.

Тепер буду продовжувати пошуки роботи в інтернеті. Можливо щось знайду для себе. Якщо ні, то після відпочинку візьмуся ретельніше до цього діла :).

Можливо роботодавці побачать цей посту, тому напишу свої трудові можливості:

Я бухгалтер, закінчив Рівненський державний аграрний коледж. Володію знаннями ПК: Microsoft Office, 1С підприємство. Якщо я вас зацікавив як працівник, телефонуйте 0987649069.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *