Спам у всіх його проявах

Спам у всіх його проявах

Напевно всі зустрічалися таке явище як спам. Як говорить Вікіпедія,

Спам (англ. spam) — масова розсилка кореспонденції рекламного чи іншого характеру людям, які не висловили бажання її одержувати. Передусім термін «спам» стосується рекламних електронних листів.

Перед новим роком спам дуже активізувався. Рекламують різні заклади відпочинку, послуги Діда Мороза та інше.

Найбільше спаму приходить на електрону пошту. На мою скриньку в gmail щомісяця приходить близько 50-ти спам повідомлень. Всі спам-листи цей поштовий сервіс відловлює і складає у спеціальну папку Спам. У спаму немає жодних шансів обійти цей поштовий сервіс.

З появою соціальних мереж спам з’явився і там. Раніше дуже багато спаму було у соціальній мережі ВКонтакте. Зараз його стало трохи менше. Спам розсилається приватними повідомленнями, повідомленнями у спільнотах, у коментарях до фото і відео матеріалів, а також спам фото та відео. Зустрічав спам і у facebook, який прийшов мені приватним повідомленням. Нещодавно також була хвиля спаму у twitter.

Спам у twitter

Декілька років тому спам з’явився і у житті. Присилали листи у яких було повідомлення про виграш у якомусь конкурсі. Де дарували великі семи грошей, автомобілі, квартири та інше. Зараз мені приходить каталог від Bonprix, який я ніде не замовляв.

Мені здається що спамом тільки відлякуєш клієнтів, а не залучаєш їх. Спам буде завжди. Якщо його прикриють в одній сфері – він з’явиться в іншій.

2 thoughts on “Спам у всіх його проявах

  1. спам справді низькоефективний…проте дешевий, тому ним всі користуються…ну і деколи серед спаму можна відкопати справді щось корисне

    • Буває корисне, а буває і ні. Дуже часто приходять різні запрошення на якісь події, які відбуваються не в моєму місті. Тому користі з цього 0.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *