Стрибок з висоти 50 метрів

Стрибок з висоти 50 метрів

В суботу, 23 серпня, я здійснив стрибок з висоти 50 метрів. Давно вже хотів це зробити, але особливого бажання пригати не було. Але все-таки я наважився стрибнути. Зібрався, зареєструвався. Прийняв ще участь у розіграші безкоштовного стрибка. Я на нього сильно не надіявся. Але ввечері, 22 серпня я отримав повідомлення, що виграв один із трьох безкоштовних стрибків.

Прибувши на місце стрибка, разом з другом, ми побачили вишку (трубу), заявлена висота 50 метрів. Почекали, подивилися. Підійшла наша черга. Одягнули нас в екіпіровку, на яку кріпиться страховка. Полізли ми нагору. Вилізти туди не просто. Але не так вже і страшно.

stribok_2014_1

От підійшла черга стрибати. Прикріпили мене до страховки. Дали в руки камеру GoPro, і пішов я на край вишки.

Ось тут найважче) Найважче стати в прірву. Я стояв майже дві хвилини поки наважився ступити в невідоме. Не відчуваючи під собою опори, я летів секунди 2-3. Спочатку було страшно, а потім відчув наскільки це класно. Тримаючись уже на мотузці я кричав “кайййф”). Далі можете переглянути відео.

stribok_2014_2

Стрибки відбувалися в місті Луцьк. Організацією стрибків займається “Земля Прыжков”. Це група людей, які організовують активний відпочинок для своїх клієнтів.

А ось і відео стрибків від першої особи з GoPro 🙂
P.S. Дивіться в HD та FullHD)

5 thoughts on “Стрибок з висоти 50 метрів

  1. Хочу зарекомендувати Вам нове зручне місце для зберігання та обміну файлів: moyapidbirka.com.ua
    Можете тут легко і швидко зберігати і передавати будь-які файли (фото, аудіо, відео, тощо). Цей сайт може буди хорошим і безкоштовним спосбом на промоцію Вашої діяльності.

    Запрошую до тестування і користування з сервісу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *