Тунель кохання в Рівному

Тунель кохання в Рівному

Нещодавно відвідав Тунель кохання. Тунель кохання – це дерева які довгий час росли вздовж колії, де проїжджає потяг, і з часом утворили щільний коридор з дерев та кущів. Він відомий не тільки на всю Україну своєю красою, а й за межами нашої країни.

Так у 2012 році тут зняли рекламу японського фотоапарату Fujifilm (див. youtu.be/P-2gv86hshM). Також у 2014 році тут знімався фільм «Клевань: Тунель Кохання» японським режисером Акійоші Імазакі.

Ось і я вирішив відвідати цю красу. Насправді там дуже красиво. В період коли дерева зелені там дуже багато відвідувачів, особливо молоді. Довжина природного тунелю сягає 4 км. Колія з’єднує селище Клевань та Оржів.

Тунель кохання та червоні троянди

Як доїхати в Тунель Кохання? Так як він розташований в Рівненській обл. потрібно спочатку потрапити в м. Рівне. З Рівного в Клевань майже 24 км. Якщо їхати маршруткою то потрібно на залізничному вокзалі сідати в маршрутку Рівне – Клевань. Вони їздять кожних 15 хвилин. Зараз вартість – 15 грн. Виходити треба біля будинку побуту в Клевані, поруч знаходиться кафе “Кармен”. Водій підкаже де потрібно вийти. Вийшовши з маршрутки йдемо в провулочок, на стовпі побачите серце, це означає що ви йдете в правильному напрямку. Йдете весь час прямо по асфальтованій дорозі. Далі буде закинутий завод, а за ним поворот наліво. Йдете ще метрів 200 переходите колію і там вже вас зустріне веселий дядечко з гармошкою і побажає гарного проведення часу. Ось ви вже на місці.

Якщо ви хочете пройти всю довжину тунелю, то подбайте про зручний одяг та взуття. В туфлях та юбках йти по колії буде не дуже зручно)

До речі, на картах Google позначено Тунель кохання. Тому використовуючи смартфон ви точно потрапите туди куди потрібно.

Тунель кохання в Рівному

One thought on “Тунель кохання в Рівному

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *