Ура я в Google+ !

Ура я в Google+ !

Вчора близько 23 години вечора я зареєструвався в новій соціальній мережі Google+. Зареєструвався там майже випадково :).

Десь після обіду я почав шукати інвайти для реєстрації в Google+. Знайшов три блога на яких запрошували в соціальну мережу. Один блог український, але він роздавав інвайти лише першого липня, бо потім були якісь проблеми з запрошеннями і більше не запрошував. Інші два блоги російські, на них уже дуже багато людей залишили коментарів з своїми імейлами. Ось і я залишив свою пошту.

Близько 9-ї години вечора на сайті написали що мені вислано запрошення. Я заглядав на пошту але там нічого не було. Я продовжив займатися своїми справами. В цей час можна було переглянути вакансии Днепропетровск, а там уже знайти щось і у моєму місті. Потім я натрапив на блог де писали про Google+ і я перейшов за посиланням. Відкрилася сторінка соціальної мережі, майже така як і завжди, але зправа була форма. Форма для вводу ім’я, прізвища, дати народження. Спочатку я подумав, що можливо вже всі можуть реєструватися. Я швиденько заповнив форму і відправив її. Потім увійшов в інший браузер з іншим аккаунтом гугл на сайт Google+. І побачив там звичайну сторінку яка була і раніше в усіх. Це означало що це мені “прийшло” запрошення. Хоть би попередили що потрібно відразу реєструватися, а то я чекаю листа. 🙂

Ось так зненацька я зареєструвався в новій соціальній мережі Google+. Можливо пізніше зроблю огляд Google+.

4 thoughts on “Ура я в Google+ !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *