Вірус Flame – викрадач особистої інформації

Вірус Flame - викрадач особистої інформації

Нещодавно “Лабораторія Касперського” виявила новий вірус Flame, створений для кібершпигунства. Повідомляється, що троянець не заподіював фізичної шкоди комп’ютерам, але збирав з них електронну переписку, документи, відомості про мережеве оточення та іншу інформацію.

Вірус був помічений у країнах Близького Сходу. В процесі перевірки експертами Лабораторії Касперського було виявлено новий зразок шкідливого програмного забезпечення який отримав назву Worm.Win32.Flame.

Найбільшої кількості атак вірусу Flame зазнали в Ірані, Ізраїлі, Судані, Сирії, Лівані, Саудівській Аравії та Єгипті.

Хоча Flame має інший функціонал, ніж відомі зразки кіберзброї Duqu і Stuxnet, всі ці шкідливі програми мають багато спільного: географію атак, вузьку цільову спрямованість у поєднанні з використанням специфічних уразливостей в ПО.  Без сумніву, Flame є однією з найскладніших кіберзагроз за всю історію їх існування. Програма має великий розмір і дуже складну структуру.

Flame – це величезний пакет, що складається з програмних модулів, загальний розмір яких при повному розгортанні становить майже 20 МБ. Внаслідок цього аналіз даної шкідливої ​​програми становить величезну складність. Причина такого великого розміру Flame в тому, що в нього входить безліч різних бібліотек.

В цілому, Лабораторія Касперського, констатує, що Flame – одна з найбільш складних загроз, виявлених на сьогоднішній день.

Якщо вам потрібні візитки, тоді ви можете виготовлення та печать визиток в кількості яку ви забажаєте.

2 thoughts on “Вірус Flame – викрадач особистої інформації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *