Вірус “Update your browser”

Ще на початку вересня моїх друзів, а потім і мене, атакував вірус, як я його називаю, “Update your browser”. Якщо цей вірус заражає один комп’ютер і є локальна мережа, він роздає у мережу іншим нашим абонентам свої IP, основний шлюз, маску підмережі та DNS сервер. Видаються правильні DNS адреси. В результаті у інших користувачів які є в цій локалці, сторінки завантажуватись не будуть, бо при будь-яких запитах буде завантажуватись сторінка, скрін якої зображений вище.

Якщо натиснути на “Browser update”, скачати update.exe та запустити його інфікується ваш ПК. Після цього комп’ютер починає дуже сильно виснути, в інтернет дуже довго завантажується.

В мене вже давно не проявляється сторінка “Update your browser”, тому що я вилікував свій та друзів комп’ютери. Але тепер часто пропадає інтернет з таким повідомленням:

Це означає, що в мережі є заражений комп’ютер. На деякий час вирішує цю проблему “Исправление”. Найчастіше таке проявляється у вечірній час. Це й не дивно, в день всі зайняті роботою, навчанням, а ввечері якраз працює інфікований комп’ютер.

Раніше мій провайдер боровся з цим вірусом, а зараз нічого не робить. Цей не дивно це ж “Воля”.

4 thoughts on “Вірус “Update your browser”

  1. Прикольна задумка. Оце автори вірусу творчо підійшли до справи, як на мене.
    Такого ще не бачив поки, та матиму на увазі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *