Всім по 40 грн. від DJUICE

Нещодавно оператор мобільного зв’язку DJUICE проводив акцію “Djuice – 40+40“. В якій першим 50 000 учасників нараховувалися 40 бонусних гривень. Але вже через 3 дні після початку акції набралася відповідна кількість учасників. На офіційній сторінці у facebook 9 грудня було написано:

Увага! Перші 50 тисяч абонентів DJUICE вже зареєстровано в акції.
Згідно офіційних правил, тільки перші 50 тисяч абонентів DJUICE, що виконають обидві умови акції, тобто зареєструються та поповнять рахунок на суму від 40 гривень одним платежем, отримають 40 акційних гривень!
Поспішайте поповнити рахунок!

Фраза “Поспішайте поповнити рахунок” тут уже не доречна, бо все одно бонусу не отримаєш. Я поповнив свій рахунок саме 9 грудня. І грошей до 22 грудня я не отримав.

Але сьогодні зранку мені прийшла смс від діджус, в якій було повідомлено, що всі учасники акції, які зареєструвалися, поповнили свій рахунок до 22 грудня і не отримали грошей, DJUICE також нагородить. Тому очікуємо 40 бонусних гривень до 11-12 січня 2012 року.

upd: 12.01.2012 прийшли бонусні кошти у розмірі 40 грн.

Постовий: Любите ліпити з пластиліну? Тоді спробуйте новий матеріал для ліплення “жвачка для рук” купить жвачку для рук.

3 thoughts on “Всім по 40 грн. від DJUICE

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *