Вибори 2012. Перше голосування

Вибори 2012. Перше голосування

Сьогодні, 28 жовтня 2012 року, відбулися Парламентські вибори. Саме на цих виборах я голосував вперше. Вже майже два роки, як я маю таке право, але виборів все не було. Колись давно, завжди хотілося проголосувати, а зараз, як таке право маю – бажання відпало.

Сьогодні я був на роботі. Директор дав можливість працівникам виконати свій обов’язок і дозволив від’їхати на деякій час, щоб проголосувати.

Моя виборча дільниця, як на зло, розмістилася не там де завжди, її перенесли на багато далі ніж вона була раніше. Спеціально виміряв відстань від дому до дільниці по гуглу: раніше ~350 м, зараз 2 км.

Реально на виборах нема за кого голосувати. Реклама це вже таке, вибачте, “обсирання”, що аж гидко слухати, особливу ПР. Є партії за які 100% не проголосуєш, є над якими вагаєшся. В усіх є друзі, знайомі, які щось десь почули про кожну партію. Ось це наслухаєшся всього і нема за кого голосувати, бо навпаки за всіх. З ранку я мав вибір між двома партіями, але все ж віддав свій голос за “бокс” :).

Цікавий випадок відбувся на дільниці. Я з мамою прийшов голосувати. Я в кабінці ставлю відмітки, а в залі чую оплески і привітання. Це виявляється, що мою маму вітають, через те що вона стала тисячним виборцем. А я став 1001 ;).

Реклама: Вже пролітає сніг, не загорами вже зима, тому снегоходы Yamaha скоро будуть актуальні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *